A A A

Zarządcy nieruchomości

Do administratorów budynków skierowana jest przede wszystkim oferta wykonywania audytów energetycznych zgodnie z Ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. "O wspieraniu termomodernizacji i remontów". Do administratorów budynków skierowana jest przede wszystkim oferta wykonywania audytów energetycznych zgodnie z Ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. "O wspieraniu termomodernizacji i remontów".                                        

Jest bardzo wiele możliwych rodzajów inwestycji, które mogą przynieść korzyści finansowe, ale ich powodzenie zależy od prawidłowej oceny opłacalności oraz od prawidłowego przygotowania, właściwej organizacji i sposobu finansowania. Źle ocenione i źle przygotowane inwestycje mogą nie spełnić oczekiwań i zamiast korzyści przynieść straty, pomimo że podobne przedsięwzięcie zostały gdzie indziej zrealizowane z pełnym powodzeniem.                                            
W obecnym czasie nikogo nie trzeba raczej przekonywać, że dobrze przygotowana i wyliczona inwestycja termomodernizacyjna przynosi mieszkańcom ogromne oszczędności i podnosi komfort użytkowania mieszkań i domów. Poprawność i dokładność audytu energetycznego jest zatem kluczowa dla maksymalizacji zysków z przedsięwzięcia termomodernizacyjnego.                                                                              
Kolejnym elementem, który powinien zainteresować zarządców nieruchomości jest oferta na badania termowizyjne budynku. Badanie termowizyjne budynku nie ogranicza się jak większość sądzi do wykrywania mostków termicznych i niedoskonałości ocieplenia w przegrodach zewnętrznych. Kamera termowizyjna doskonale nadaje się również do badania wnętrza budynku. Termowizja daje możliwości wykrycia np. braków w izolacji przewodów co, zapowietrzenia instalacji, a także niebezpiecznych przegrzewów w instalacji elektrycznej, które mogą grozić pożarem.

Zalecamy naszym klientom wykonanie badania termowizyjnego w momencie zakończenia robót dociepleniowych, elektrycznych wewnętrznych, instalacyjnych. Badanie takie powinno być również wykonane prewencyjnie gdy zachodzi podejrzenie, że stare elementy instalacji mogą generować duże straty lub też rodzić niebezpieczeństwo pożaru.

 

Zapraszamy zarządców nieruchomości oraz właścicieli budynków do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyślij nam wiadomość!

Imię, nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Wiadomość: